Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 dla Studentów Szkoły Głównej Krajowej – 23 PAŹDZIERNIKA 2021 godz. 10.00

 

SGK - Szkoła Główna Krajowa
Szkoła Główna Krajowa
zaprasza na
Inaugurację Roku Akademickiego 2021 / 2022
Uroczystość odbędzie się dnia 23 października 2021 roku o godzinie 10.00
Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii COVID-19 serdecznie zapraszamy do udziału w Uroczystości za pośrednictwem wideokonferencji, zapisując się za pomocą przycisku „Dołącz”.

10.00

 

 

 

 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2021 / 2022
dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i jednolitych magisterskich w Szkole Głównej Krajowej z siedzibą w Warszawie

W trakcie inauguracji przedstawione zostaną informacje na temat:

• organizacji roku akademickiego 2021/2022
• sposobu prowadzenia zajęć dydaktycznych
• zaliczenia praktyk zawodowych
• przystępowania do zaliczeń i egzaminów

Dołącz
   

Wykład inauguracyjny pt. „Świat po pandemii – społeczne i edukacyjne doświadczenia i wyzwania przyszłości”

Prof. zw. dr hab. Jacek Męcina – prawnik, polityk społeczny, ekspert z zakresu prawa pracy i stosunków pracy oraz polityki zatrudnienia, polityki rynku pracy i dialogu społecznego. Od 1993 roku pracownik Instytutu Polityki Społecznej WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego, w latach 2016 – 2019 Dyrektor Instytutu Polityki Społecznej, obecnie Kierownik Katedry Ustroju Pracy i Rynku Pracy. Wcześniej wicedyrektor Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych (1997–2000). Członek rady programowej dwumiesięcznika Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i kwartalnika Dialog Społeczny, kolegium redakcji Polityki Społecznej. Stypendysta Europejskiego Programu TEMPUS (1997) i Fundacji Alexandra von Humboldta (2001-2002). Jego zainteresowania koncertują się na polityce zatrudnienia i rynku pracy, prawie pracy i zbiorowych stosunków pracy, ubezpieczeniach oraz warunkach funkcjonowania dialogu społecznego w Polsce i w krajach UE. Ceniony wykładowca i nauczyciel akademicki, badacz problemów młodzieży, w tym związków edukacji z perspektywami na rynku pracy, inicjował innowacyjne studia dla nauczycieli, doradców zawodowych, redaktor i współautor podręczników dla młodzieży.
Pasje badawcze łączy z zaangażowaniem w aktywność publiczną jako członek Trójstronnej Komisji ds. Społeczno – Gospodarczych, a obecnie Rady Dialogu Społecznego, wiceminister gospodarki i pracy odpowiedzialny za problemy prawa pracy, wynagrodzeń, dialogu społecznego i rynku pracy (2005), a latach 2012 – 2015 Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. W latach 2016 – 2018 był członkiem Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy. Mediator z listy Ministra Pracy, członek Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP.

 

 

Kilka ważnych wskazówek odnośnie obsługi wirtualnej auli wykładowej:Jeśli po rejestracji za pomocą powyższych przycisków „Dołącz” nie otrzymałeś wiadomości e-mail od administratora z linkiem do wirtualnej auli Inauguracyjnej, koniecznie sprawdź folder SPAM / Poczta niechciana.
W razie braku maila, zarejestruj swój udział ponownie tuż przed startem Inauguracji.W przypadku problemów technicznych w wirtualnej auli Inauguracyjnej (np. zawieszenie obrazu, dźwięku wykładowcy, błędu czatu) w pierwszej kolejności proszę kliknąć przycisk “Połącz ponownie“, na górze strony. Nie odświeżaj strony!