Siedziba

Szkoła Główna Krajowa z siedzibą w Warszawie mieści się na 6 piętrze wieżowca, zlokalizowanego w Warszawie, przy alejach Jerozolimskich 98. Korzystamy również z sal dydaktycznych zlokalizowanych na 15 i 25 piętrze budynku wieżowca, przy alejach Jerozolimskich 81. Lokalizacja ta – ścisłe centrum miasta – a także bezpośrednia bliskość Dworca Centralnego, pozwala na sprawny dojazd do Uczelni Studentom z całego kraju.
Każda sala wyposażona jest m. in. w ekran i projektor, bezprzewodowy dostęp do sieci Internet, flipcharty, klimatyzację, tablice whiteboard, i inne urządzenia niezbędne do skutecznego prowadzenia zajęć.

Wejście główne do budynku (obszerne drzwi obrotowe) i duży hall (maty antypoślizgowe) oraz szybkie windy osobowe są przystosowane dla studentów niepełnosprawnych, zwłaszcza tych poruszających się na wózku inwalidzkim lub korzystających z pomocy opiekuna. Drzwi bezprogowe umożliwiają swobodne poruszanie się po siedzibie Uczelni.

Całodobowa recepcja, stała obecność pracowników ochrony w hallu głównym oraz całodobowy pełny monitoring obiektu (kamery rozmieszczone w hallu głównym, w windach oraz w korytarzach każdej kondygnacji) zapewniają bezpieczeństwo wykładowcom, studentom i pracownikom Uczelni.